Suwalskie Wieści

Suwałki, 10 marca 2001 r.

WIGRY - LEGIA

Dzisiaj w rozegranym w Warszawie meczu inauguracyjnym o mistrzostwo III ligi piłkarze suwalskich Wigier przegrali z rezerwami Legii 1:2. Bramki dla warszawskiej drużyny padły w piątej i siedemdziesiątej minucie.

Dla suwalczan bramkę zdobył w osiemdziesiątej minucie meczu Daniel Wojtulewicz. Szanse na doprowadzenie do remisu w osiemdziesiątej szóstej minucie miał Tomarow. Strzał z oznaczonego miejsca na jedenastym metrze był "feralny" - poprzeczka, a mogło być 2:2. Szkoda, że suwalczanie zaczęli inaugurację wiosennej rundy od porażki. Usprawiedliwieniem może być to, że grali z wiceliderem i na jego terenie.

Przed rozgrywkami o mistrzostwo trzeciej ligi suwalscy piłkarze rozegrali sparingi:
14.02.2001Wigry : Warmia Grajewo0:1
17.02.2001Wigry : Sparta Augustów3:1
21.02.2001Hetman Białystok : Wigry0:2
28.02.2001Wigry : Mazur Ełk7:2
3.03.2001Granica Kętrzyn : Wigry0:3