Suwalskie Wieści


Suwałki, 6 lipca 2005 r.

Suwałki i Suwalszczyzna zapraszają"Suwałki i Suwalszczyzna zapraszają" - to tytuł pierwszego od lat informatora turystycznego prezentującego zabytki, ciekawe miejsca, przyrodę oraz kulturę Suwałk i Suwalszczyzny. Informator zawiera też praktyczne informacje potrzebne turyście odwiedzającemu "krainę piękną jak baśń" jak często mówi się o Suwalszczyźnie.

W informatorze turyści oraz mieszkańcy Suwałk i okolic znajdą między innymi informacje o szlakach turystycznych, adresy kwater agroturystycznych, kempingów, schronisk turystycznych, domów wczasowych, pól namiotowych a także adresy obiektów sportowych, wypożyczalni sprzętu turystycznego i rowerów. Te wszystkie informacje znajdują się na 48 stronach informatora turystycznego wydanego przez wydawnictwo przygotowujące informatory na potrzeby Polskiej Organizacji Turystycznej. Informator wydano w formacie określonym przez POT i pod logo Polskiej Organizacji Turystycznej a to oznacza, że trafi on do placówek POT - największej polskiej organizacji turystycznej.

Informator będzie dostępny w Informacji Turystycznej znajdującej się w suwalskim oddziale PTTK przy ulicy Kościuszki. Trafi też do organizatorów wypoczynku w Suwałkach i na Suwalszczyźnie oraz do biur podróży. Informator "Suwałki i Suwalszczyzna zapraszają" będzie też rozprowadzany na najważniejszych krajowych targach turystycznych ( informator jest adresowany do polskiego turysty). Informator na zlecenie Urzędu Miejskiego w Suwałkach ukazał się w nakładzie tysiąca egzemplarzy. Nie trafi do sprzedaży bezpośredniej, a będzie dostępny tam gdzie najczęściej trafiają turyści.mb rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Suwałkach


Powrót - inne wieści