Suwalskie Wieści


Suwałki, 22 lipca 2005 r.

Będzie rektor i nabórPierwszego sierpnia 2005 roku rozpocznie się nabór do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach. Informacje o studiach na nowej publicznej uczelni można uzyskać w Suwałkach przy ulicy Noniewicza 10 pokój 201. Tam też kandydaci do studiowania w PWSZ w Suwałkach otrzymają po 1 sierpnia 2005 roku wszelkie niezbędne druki.

Pierwszego sierpnia 2005 roku rozpocznie pracę rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach. Jego nazwisko poznamy 27 lipca 2005 roku, wtedy to Minister Edukacji Narodowej i Sportu wręczy nominację rektorowi PWSZ w Suwałkach.

14 lipca 2005 roku Marszałek Województwa Podlaskiego przedstawił Ministrowi Edukacji Narodowej i Sportu kandydaturę profesora Michała Bołtryka na stanowisko rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach.

Ogólnym kierunkiem działalności PWSZ jest prowadzenie kształcenia w zakresie nauk ekonomicznych i rolniczych. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 15 lipca 2005.

Już ponad pół tysiąca osób zadeklarowało zamiar studiowania w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach. Kształcenie w PWSZ w Suwałkach rozpocznie się 1 października 2005 roku na kierunkach:mb rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Suwałkach


Powrót - inne wieści