Suwalskie Wieści


Suwałki, 3 listopada 2004 r.

"Suwalski XIII finał WOŚP na antenie"Stało się!

Jeszcze kilka dni temu byliśmy pewni na 99%, a dziś już jesteśmy pewni na 100%!

Suwałki znowu pojawią się na antenie "dwójki" podczas finału WOŚP.

Dzisiaj u prezydenta miasta, Józefa Gajewskiego, odbyło się pierwsze robocze spotkanie w tej sprawie.


Byli na nim obecni przedstawiciele TV Białystok (z dyrektorem panem Jackiem Popiołkiem), naczelnicy wydziałów: zdrowia (Bożena Chmielewska) i kultury (Alicja Andrulewicz) oraz nasi wysłannicy (Bogdan Pieklik i Monika Skwierczyńska).

Na spotkaniu zapadło kilka decyzji (m.in. to, że finał odbędzie się w tym samym miejscu, co rok temu), dowiedzieliśmy się też, że 9 stycznia 2004 roku na antenie "dwójki" obok Suwałk pojawi się Łomża, a nie będzie Białegostoku.

Telewizja Białystok zrezygnowała z organizacji finału w stolicy województwa, gdyż - jak powiedział dyrektor Popiołek - nie za dobrze współpracowało im się z władzami miasta. Natomiast współpracą z suwalskim sztabem i ratuszem był zachwycony.

To nie koniec dobrych wiadomości. Okazuje się, że oprócz wejść ogólnopolskich, Suwałki będą się pojawiały na antenie regionalnej "trójki".

Wg przedstawicieli telewizji, regionalne wejścia będą dłuższe - kilkunastominutowe - i będzie ich kilka.

Podczas tych wejść będziemy mogli zaprezentować sponsorów naszego finału, więc gorąco zapraszamy do zgłaszania się.

Przyda się każda złotówka, by XIII finał wyglądał okazale. Na koniec informacja dla zespołów chętnych wystąpić podczas XIII finału WOŚP w Suwałkach - TV Białystok obiecała zrobić dobrą promocję suwalskiego finału. Jeśli macie swoje teledyski - mogą się one pojawić w tzw. zapowiedziach koncertów w naszym mieście na antenie TVB.

Strona internetowa suwalskiej orkiestry: www.orkiestra.suwalki.com.pl

MS

Powrót - inne wieści