Suwalskie Wieści

WIGRY - SKIERNIEWICE

12 sierpnia

W drugiej kolejce rozgrywek o mistrzostwo III ligi piłkarze Wigier ulegli 1:2 na własnym boisku piłkarzom ze Skierniewic.
Mecz był widowiskiem na wysokim poziomie. W drużynie gości grało wielu zawodników z pierwszoligowym stażem (zawodnicy ŁKS Ptak Łódź). Suwalczanie dosłownie "gryźli trawę" jednak przeszkoda w postaci dobrze dysponowanego bramkarza była nie do zdobycia.
Goście prowadzili już w ósmej minucie. Celnym strzełem popisał się Grzegorz Walczak. Już dwie minuty później Wigry mogły zremisować. Jednak bramkarz Jakub Skrzypiec obronił strzały Wojnowskiego i Kropiwnickiego.
Druga "odsłona" to ciągłe ataki suwalczan. A bramkę zdobyli goście, przeprowadzając składną akcję w 53 minucie. Strzelcem bramki ponownie był Walczak.
Dziesięć minut później sfaulowany został na polu karnym Czereszewski, egzekutorem karnego był Wojowski i pewnie rzut karny zamienił na bramkę.
"Wynik 2:1 dla skierniewiczan nie uległ już zmianie.
WIGRY po drugiej kolejce plasują się na 14 miejscu.